XII Zimowe Marsze na Orientację ZiMnO 2020

29 lutego 2020r. w Kusiętach odbyły się XII Zimowe Marsze na Orientację ZiMnO 2020. Impreza ta jest III etapem Pucharu Regionalnego Oddziału PTTK w Częstochowie w Marszach na Orientację 2020. W zawodach naszą szkołę – w różnych kategoriach – reprezentowało 8 osób. Zawodnicy w składach jedno i dwuosobowych w ciągu godziny mieli odnaleźć zaznaczone na mapie punkty kontrolne. Nasi uczniowie świetnie sobie poradzili. I tak dwie nasze drużyny – Milena Masłowska i Xawier Masłowski oraz Wiktor Bzducha i Maksymilian Mazur pokonali trasę bezbłędnie i zajęli ex aequo I miejsce w kategori TD a Kamila Garbarz, Zuzanna Garbarz i Julia PerdutaIIImiejsce w kategorii TM. Gratulacje!

Podczas zakończenia marszy odbyło się także podsumowanie łącznej punktacji, trwających przez cały rok 2019, zawodów w marszach na orientację.

W Pucharze RO PTTK w Częstochowie w Marszach na Orientację za rok 2019 wyniki członków SKKT „Wędrowniczek” przedstawiają się następująco:

II miejsce w klasyfikacji łącznej w kategorii TM –  Kamila Garbarz
IV miejsce w klasyfikacji łącznej w kategorii TM – Zuzanna Garbarz
VII miejsce w klasyfikacji łącznej w kategorii TD –  Milena Masłowska
IX miejsce w klasyfikacji łącznej w kategorii TD – Xawier Masłowski
II miejsce w Drużynowym pucharze Regionalnego Oddziału PTTK w Częstochowie w Marszach na Orientację – edycja 2019, w kategorii TD – Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
 II miejsce w Drużynowym pucharze Regionalnego Oddziału PTTK w Częstochowie w Marszach na Orientację – edycja 2019, w kategorii TM – Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
 Anna Bronkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs, sport. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.