Słowniczek obrazkowy języka angielskiego

Wyniki konkursu plastyczno- językowego pt. owniczek obrazkowy języka angielskiego”. . Konkurs skierowany był do uczniów klas I –III szkoły podstawowej i polegał na wykonaniu słowniczka obrazkowego w języku angielskim o dowolnej tematyce.

Oto laureaci konkursu:

I MIEJSCE

Malwina Cpałka –kl. Ib, Jan Szuba – kl. Ib, Bartosz Grojec – kl. IIa

II MIEJSCE

Kinga Aleksandrowicz – kl. Ia, Katarzyna Woźnicka – kl. IIa

III MIEJSCE

Zuzanna Foltyniewicz – kl. Ia, Filip Zych – kl. Ia, Lena Zych – kl. III, Julia Purgal – kl. III, Nikola Gawron – kl. III, Filip Jeziorowski – kl. III,

Wyróżnienie:

Anna Makowska – kl. Ia, Dawid Sieradzki – kl. Ia, Anna Jończyk – kl. Ia, Katarzyna Dudłak – kl. Ib, Amelia Berdys – kl. Ib, Zuzanna Śpiewak – kl. Ib, Aleksander Pucek – kl. Ib, Nikola Całus – kl. III, Agata Jończyk – kl. III, Filip Zyzik – kl. III

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Congratulations!

Justyna Deryng, Joanna Basik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.