Konkurs „Uśmiech dla służb”

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Uśmiech dla służb” zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, NSZZP, Życie Częstochowy i Powiatu oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego.

Miał on na celu okazanie wsparcia i szacunku dla służb i instytucji podejmujących działania na rzecz walki z pandemią, jak również promocję i wsparcie akcji „ZOSTAŃ W DOMU”. I choć nie udało się zająć miejsca na podium, to przecież nie to było najistotniejsze… W tym trudnym czasie wszystkie działania mające za zadanie podnoszenie na duchu, wyrażanie zrozumienia, wdzięczności i uznania dla tych, którzy działają na rzecz innych są niezmiernie ważne. Społeczność naszej szkoły to rozumie. Dziękujemy!

Na zdjęciu – prace Zuzanny Siemińskiej i Bartosza Grojca z klasy IIa.

Anna Bronkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.