Informacja o bibliotece

Informujemy, że w  czasie konsultacji dla uczniów kl. VIII będzie możliwość skorzystania ze zbiorów biblioteki, tzn. wypożyczenia lub zwrotu książek. Nie będzie natomiast możliwości skorzystania ze zbiorów na miejscu (w czytelni).
Biblioteka dla uczniów będzie czynna:
27.05. – środa – 11.00 – 13.00
28.05. – czwartek – 11.00- 13.30
O kolejnych terminy działania biblioteki będziemy informować na bieżąco.

Zalecenia dla ucznia, który zamierza skorzystać z biblioteki szkolnej!

Uczeń oczekuje przed szkołą w maseczce na wejście  z zachowaniem 2 m odległości w przypadku obecności kilku osób.

Uczeń do szkoły wchodzi w maseczce, po zdezynfekowaniu rąk przy wejściu (wiatrołap).     Personel szkoły dokonuje pomiaru temperatury u ucznia, czuwa nad przestrzeganiem zaleceń i obowiązujących obostrzeń na terenie placówki. W przypadku stwierdzenia gorączki u ucznia personel zawiadamia dyrektora szkoły, który zawiadamia rodziców, a uczeń zostaje skierowany do izolatki.

Uczeń wchodzi na teren szkoły i kieruje się w wyznaczone miejsce na pozostawienie wypożyczonych wcześniej książek w celu ich oddania do biblioteki (hol –  przy bibliotece). Książki mają być zapakowane w worek foliowy z opisem – imię, nazwisko ucznia, klasa oraz data oddania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.