Konkurs plastyczny online „Pocztówka z domu”

Konkurs "pocztówka z domu" kolaż prac uczniów wykonane dowolną techniką

W maju 2020r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w szkolnym konkursie online „Pocztówka z domu”. Celem konkursu było zatrzymanie wspomnień z pobytu w domu poprzez przeniesienie się do zapomnianego świata wysyłania listów i pocztówek z pozdrowieniami oraz wykonanie pracy w dowolnej technice z wykorzystaniem „skarbów” posiadanych w domu. W podróży w czasie wzięło udział 31 uczniów.

Komisja konkursowa powołana przez Organizatora dnia 01 czerwca 2020r. oceniła prace w 2 kategoriach: klas I – III oraz IV – VIII.

Wyniki konkursu – klasy I – III

I miejsce:

Amelia Młynarczyk 2b, Bartosz Grojec 2a, Kinga Aleksandrowicz 1a, Oliwia Krześ 1a, Zuzanna Siemińska 2a

II miejsce:

Ania Makowska 1a, Dawid Sieradzki 1a, Julia Purgal 3, Katarzyna Woźnicka 2a, Stanisław Grzywacz 3

III miejsce:

Ania Jończyk 1a, Kasia Dudłak 1b, Mikołaj Wiaderek 2a, Szadkowski Marcel 1a, Alan Powroźnik 1a

Wyróżnienie:

Adam Piur 2a, Karol Sołtysik 1a, Karolina Kupczak 2a, Karolina Wiaderek 2a, Pola Sztark 2a, Wiktoria Milik 2a

Wyniki konkursu – klasy IV – VIII

I miejsce:

Dominika Aleksandrowicz kl. 6a, Adam Sieradzki kl. 4

II miejsce:

Piotr Jeruszka kl. 6b, Franciszek Skut kl. 6b

III miejsce:

Kornelia Klamska kl. 7,

Wyróżnienie

Anna Krakowska kl. 6b, Maja Kluźniak kl. 6a, Milena Słomska kl. 6b, Maja Brzezińska kl. 6b, Weronika Jeziorowska kl. 6b

Gratulujemy !!! Dyplomy, nagrody, podziękowania i drobne upominki zostaną wręczone wyróżnionym uczestnikom Konkursu po powrocie do szkoły.

Wszystkim Uczniom oraz Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie.

Organizatorzy :

Renata Wawrzak, Anna Bronkiewicz, Katarzyna Łagodzińska, Izabela Korpas

Konkurs "pocztówka z domu" kolaż prac uczniów wykonane dowolną techniką

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.