„Wiosna, ach to ty”

prace plastyczne uczniów przedstawiające WiosnęZ przyjemnością informujemy, że świetlicowy konkurs plastyczny pt. „Wiosna, ach to ty…” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było inspirowanie uczniów do pracy samokształceniowej, rozwijanie zdolności i umiejętności manualno- motrycznych, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych poprzez działania plastyczne i techniczne w różnych materiałach, formach oraz technikach.

Ze względu na obecną sytuację konkurs został przeprowadzony zdalnie. Autorzy wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością w wykonaniu prac.

Oto wyniki:

I miejsce: Malwina Cpałka kl. I

II miejsce: Jakub Krawczyk kl. IV

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator: Olga Jaszczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.