Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2020”

rysunek kangura- logo Międzynarodowego Konkursu W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach od 28.05.20-05.06.20.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą matematyczną.

Wynik Bardzo Dobry w naszej szkole uzyskali: Bartosz Grojec – kl. IIa oraz Magdalena Kalota – kl. IV.

Wyróżnienie otrzymali: Zuzanna Siemińska – kl. IIa, Michał Zapłata – kl. III, Olga Hartman – kl. IV, Nikola Szymkowiak – kl. IV, Marta Zapłata – kl. Va, Weronika Kalota – kl. Vb, Bartosz Wiaderek – kl. VIa, Adam Bronkiewicz – kl. VIa, Antonina Grzywacz – kl. VIa, , Franciszek Skut – kl. VIb, Miłosz Przybył – kl. VIII.

Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.