Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i w Anglii

W oczekiwaniu na zbliżające się święta, nasi uczniowie wykonali przepiękne prezentacje i filmy dotyczące „Tradycji Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i w Anglii”.

Tradycja obchodów Świąt Bożego Narodzenia jest głęboko zakorzeniona nie tylko w narodzie polskim. Na całym świecie katolicy świętują narodzenie Jezusa, ale w każdym kraju panują nieco odmienne zwyczaje.

Prace wykonane były w języku polskim i w języku angielskim. Przy wyborze najlepszych brano pod uwagę poprawność merytoryczną i językową, ogólne wrażenie estetyczne, zastosowane narzędzia i efekty do przedstawienia prezentacji, wykorzystane źródła informacji, oryginalność pomysłu.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Dominika Aleksandrowicz kl.VIIa, Bartosz Wiaderek kl.VIIa, Natalia Sztark i Ewelina Starostecka kl.VIII

II miejsce: Kacper Pałasz kl.VIIa, Julia Ułamek i Wiktoria Idziak kl.VIIa, Antonina Grzywacz kl.VIIa

III miejsce: Kornelia Klamska kl.VIII, Maksymilian Mazur kl.VIIb, Alan Bzdon kl.VIIa

Wyróżnienia: Oliwia Makowska i Lena Misiak kl.VIII, Maja Kluźniak i Kornelia Tyras kl.VIIa, Anna Krakowska i Martyna Kuzior kl.VIIb, Wiktoria Stanior i Dominika Marek kl.VIIa, Arkadiusz Koczerkiewicz kl.VIIa, Michał Krakowski i Xawier Masłowski kl.VIII

Organizatorzy: Joanna Basik, Agnieszka Dziarmaga-Działyńska, Justyna Deryng, Jadwiga Janikowska, Agnieszka Mastalerz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.