„Liczymy kilometry”- marzec

Aplikacja mobilna reliveAplikacje monitorujące aktywność fizyczną stały się dla uczniów naszej szkoły nieodłącznym towarzyszem ich trybu życia. Nauczyciel obserwuje każdego ucznia, jego dodatkową aktywność ruchową, dzięki możliwości opcji w aplikacji z zachowaniem zasad zdrowia i bezpieczeństwa. Uczniowie na bieżąco monitorują, analizują i diagnozują swoje aktywności ruchowe.

W miesiącu marcu do naszej wspólnej, szkolnej rywalizacji dołączyła klasa V.

Ranking uczniów, którzy przejechali, przebiegli i przeszli najwięcej kilometrów:

Igor Szewczyk (kl. VIII)- rower 203,4 km

Kacper Pałasz (kl. VII a)- bieg 57 km

Weronika Jeziorowska (kl. VII b)- spacer 126,74 km

Ranking poszczególnych klas:

kl. V- 368km; kl. VIb- 693 km; kl. VII ab dziewczęta- 869 km; VII ab chłopcy- 628 km; kl. VIII- 679 km.

W miesiącu marcu suma pokonanych kilometrów zaangażowanych i aktywnych uczniów wynosi: 3 237 km! Brawo!

Bijemy rekord w kwietniu. Powodzenia

Anna Błaszczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii sport. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.