Najładniejszą Pisankę Wielkanocną

W dniu 1 marca dla uczniów z klas I – III został ogłoszony konkurs plastyczny na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze świętami Wielkiej Nocy, doskonalenie umiejętności a także prezentacja możliwości twórczych dzieci. Pomimo trudności wynikających z panującą sytuacją konkurs cieszył się dużym powodzeniem. W sumie wpłynęło aż 21 pięknych prac.

Pisanki przyjmowane były do dnia 29 marca, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 12 kwietnia. Oto wyniki:

I miejsce

Karol Sołtysik kl. IIa, Oliwia Krześ kl. IIa, Malwina Cpałka kl. IIb, Bartek Grojec kl. IIIa, Olivia Wilk kl. IIIb

II miejsce

Marcel Szadkowski kl. IIa, Hanna Chrząstek kl. IIb, Zuzanna Śpiewak kl. IIb, Anna Wolańska kl. IIb, Laura Sobieraj kl. IIIb

III miejsce

Amelia Berdys kl.IIb, Oskar Bobrzyński kl. IIb, Katarzyna Dudłak kl. IIb, Amelia Całus kl. IIIb, Wojciech Wieczorek kl. IIIb

Wyróżnienia

Anastazja Burgiel kl. I, Oliwier Mielan- Kupczyński kl. IIb, Katarzyna Woźnicka kl. IIIa, Noe Strzyżewski kl. IIIb, Michał Jeziorowski kl. IIIb, Bartosz Jarczewski kl. IIIb

Gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu: Kamila Janowska, Karolina Hazler, Dagmara Urbańska- Mączka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.