Giganci programowania

Już w maju możecie wziąć udział w webinarach  👨‍💻 „Szkoła z Gigantami: Programowanie w 4 wymiarach gamingu”, w trakcie których, w zależności od grupy wiekowej, w Scratchu przeniesiecie się do świata gier lub stworzycie własne strony internetowe nawiązujące do Waszych ulubionych gier. Ale to nie wszystko!

🧮 „Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty” to część webinarów, w trakcie których będą omawiane i rozwiązywane zadania, jakie mogą wystąpić na tych ważnych egzaminach!

Biorąc udział w „Szkole z Gigantami” możemy wspólnie zawalczyć o nagrody dla całej szkoły, a także o voucher na kurs programowania dla jednego z Was!

Zapisy: Szkoła z Gigantami ⇒ Warsztaty z programowania Online | Darmowe zajęcia (giganciprogramowania.edu.pl)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.