Przedsięwzięcie edukacyjne “Dęby katyńskie”

plakat dotyczący projektu Wyróżnienie w Przedsięwzięciu edukacyjnym „Dęby Katyńskie w Częstochowie”

Dęby Katyńskie w Częstochowie”  to nazwa organizowanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta oraz Samorządowy Ośrodek Doskonalenia przedsięwzięcia edukacyjnego realizowanego przez częstochowskie szkoły od grudnia 2020r. do marca 2021r. 

W naszej szkole działania edukacyjne w ramach przedsięwzięcia koordynował zespół uczniów z klasy 7a w składzie: Dominika Aleksandrowicz, Antonia Grzywacz, Filip Banaś , Bartosz Wiaderek pod kierunkiem nauczycielki historii Barbary Długosz-Kabały

Zespół projektowy podjął szereg działań, których celem było upamiętnienie postaci Edmunda Sosny– ofiary zbrodni katyńskiej (kalendarium działań w zakładce Projekty i programy).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.