Światowy Dzień Ziemi

Dzień Ziemi22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Jak co roku przyświeca mu hasło przewodnie. Tym razem jest to: „Przywróć naszą Ziemię”. Cel pozostaje ten sam: zmobilizować świat do podjęcia najbardziej znaczących działań w celu dokonania zmian. My również aktywnie przyłączyliśmy się do obchodów Dnia Ziemi. Pragniemy, by dzięki nam wszystkim, lepiej się żyło. Niezależnie od szalejącej epidemii koronawirusa.

Z tej okazji została przeprowadzona kampania informacyjno – wychowawcza, której celem było promowanie postaw proekologicznych w naszej społeczności szkolnej oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

W ramach kampanii zostały udostępnione informacje oraz materiały edukacyjno – wychowawcze dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Organizatorzy kampanii: Izabela Korpas – pedagog szkolny, Malwina Pruban – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, Renata Wawrzak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.