Nowa pracownia komputerowa

komputeryW ramach wieloletniej współpracy i podejmowanych działań przez „Społeczny Komitet na rzecz budowy basenu”, nasza szkoła po raz kolejny została wsparta w prowadzonych działaniach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

W roku szkolnym 2019/20 Społeczny Komitet na rzecz budowy basenu po spotkaniach z dyrekcją szkoły i Radą Rodziców zdecydował, iż wyposaży salę komputerową w 19 NOWYCH KOMPUTERÓW, 19 KLAWIATUR, 19 MYSZY USB, 5 MONITORÓW, 2 DYSKI ZEWNĘTRZNE ORAZ KSEROKOPIARKĘ. Przekazany sprzęt o wartości prawie 40000 zł ZMIENIŁ OBLICZE OBECNEJ SALI KOMPUTEROWEJ NA NOWOCZESNĄ I SPRAWNĄ!!!!.

komputery

Do zmian jakie dokonały się w naszej placówce przyczynili się również :

  • Stowarzyszenie Potrzebującym „Podaj Dalej”, które w okresie ferii zimowych ODMALOWAŁO DOLNY HOL,

  • Pani Beata Twardowska-Załęcka, która stworzyła przepiękny AUTORSKI MURAL PATRIOTYCZNY wywołujący wśród naszych Gości zachwyt,

  • Firma SEMEX, która podarowała farbę na odmalowanie dolnego i górnego korytarza.

Uroczyste otwarcie sali komputerowej, odsłonięcie patriotycznego muralu i wyrażenie podziękowań wszystkim DARCZYŃCOM miało odbyć się pod koniec marca 2020r. Z powodu pandemii zostało przeniesione na czas, kiedy naszym Darczyńcom będziemy mogli godnie podziękować! Mamy nadzieję, że będzie to w niedługim czasie!

WSZYSTKIM WAM NASI PRZYJACIELE Z GŁĘBI SERCA DZIĘKUJEMY !

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27

Sylwia Szczygłowska